Elektronik Kart Tamiri

 • Elektronik türlü cihaz kartlarının bakımı ve onarımı son sistem teknolojik test cihazları ile deneyimli teknik personel kadromuz ile uygun fiyatlarla elektronik kart tamir hizmeti vermekteyiz.
 • Zaman zaman Kart problemleri doğru kişilere yönlendirilmediği için sorunlarınız giderilemez.
 • Elektronik kartın çalıştırdığı makine durarak zaman ve maddi zararlara neden olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Elektronik Kart Servisi

 • Elektronik kartların tamiri konusunda uzman olan Başarı Tutkum tüm sektörlerde endüstriyel tip elektronik kartları uzman personelimiz ile son teknoloji kullanılarak. Lehimleme, lehim sökme, arıza tespit cihazları, BGA istasyonları ile kaliteli işçilik, müşteri dostu uygun fiyatlarla garantili olarak tamir etmektedir.
 • Servisimize getirilen elektronik kartlar devre şemasına ihtiyaç duymadan ve enerji uygulanmadan yeni nesil V/I tester cihazlarımız ile kontrol edilmektedir. Arızası tespit edilen kartlar yine yeni nesil lehimleme ve lehim sökme cihazları ile onarılmaktadır.

Tamirat Yaptığımız Bazı Kartlar

 • Marka Bağımsız Sürücüler
 • Dokuma Makina Kartları
 • Güç Kartları
 • Kontrol Kartları
 • Robot kartları
 • CNC Kartları
null

Gelen Ürün İçin Kayıt İşlemi

Başarı Tutkum elektronik servisine gelen tüm elektronik kart ve cihazlar her şeyden evvel servis otomasyonunda kayıt işlemi yapılır. Bu ürün ile ilgili bilgiler bilgisayar programımız sayesinde server üzerine kaydedilir. Bu kayıtlar sayesinde ürün ve müşterilerde karışıklıklara mahal verilmez.

null

Bilgi ve Fiyatlandırma

Başarı Tutkum elektronik servisine gelen tüm elektronik kart ve cihazların arıza tespiti yapılan elektronik kart ve cihazlar hakkında müşteriye teknik bilgi, fiyat bilgisi ve teslim tarihi bilgisi verilir. Müşteri onay verdikten sonra ürünlerin tamir süreci başlar. Müşteri tarafından onaylanmayan ürünler iade edilir.

null

Veri Yedekleme İşlemi

Başarı Tutkum elektronik servisine gelen tüm elektronik kart ve cihazların kayıt işlemleri tamamlandığında gelen elektronik kart üzerinde eğer programlanabilir entegre (pic, gal, eprom, flash, mcu, atmel..) var ise yedek alınır. Bu sayede olabilecek data kayıpları engellenir.

null

Servis Garantileme

Kartlarda kullanılan malzemeler üretici garantilidir. İşçilik Başarı Tutkum garantilidir. Ürüne dışarıdan herhangi bir müdahale yapılmamalıdır. Üründe sıvı, kimyasal boya vb. maddelerin teması olmamalıdır. Elektrik beslemesi ve şebeke kaynaklı arızalar kapsamı dışındadır. Garanti etiketi sökülmemeli.

null

Gelen Ürün İçin Arıza Tespiti

Başarı Tutkum elektronik servisine gelen tüm elektronik kart ve cihazlarda arıza tespiti sırasında elektronik kart üzerinden herhangi bir devre çıkarılmaz ve enerji uygulanmaz. Arıza tespitleri bilgisayar destekli yeni nesil özel arıza tespit cihazları ile yapılmaktadır. Arıza tespitinde gelişmiş test cihazları da kullanılmaktadır.

null

Gelen Ürün Tamiratı

Başarı Tutkum elektronik servisine gelen tüm elektronik kart/cihazlar müşteri onay verdikten sonra elektronik kart/cihazlar için tamir süreci başlatılır. Başarı Tutkum elektronik kart tamiri sırasında yeni nesil lehimleme, lehim sökme cihazları kullanmaktadır. Başarı Tutkum'da kullanılan elektronik kompanentler RoHs uyumlu orjinal ürünlerdir.

Menü